KONTAKTPERSONER

NCE Manufacturing jobber i et tett samarbeid med Læringsfabrikken og SINTEF. Under er en oversikt over ulike kontaktpersoner i nettverket. For generelle henvendelser, ta kontakt med klyngeleder eller sekretariatet. 

 

Erland A. Paulsrud

Klyngeleder

TLF: 913 14 054

Epost: 
a.erland.paulsrud@nce-manufacturing.no

Skjalg Stavheim

Styreleder

TLF: 977 95 565

 

Mette Foss Dalsegg

Leder Læringsfabrikken

TLF: 992 46 574

Epost:
mette@nce-manufacturing.no

Emma Østerbø

Manager MTNC,
SINTEF Manufacturing

TLF: 406 16 265

Epost:
Emma.Osterbo@sintef.no

Kari Broberg

Styreleder Total Innovation

TLF: 900 42 934

Epost:
kari-broberg@sintef.no

 

Lars Rognås

Leder Komm-In

TLF: 408 52 162

Epost: 
lars@total-innovation.no

 

Tove Løkken

Sekretariat

TLF: 406 08131

Epost:
tove@nce-manufacturing.no

 

 

Kristin Brovold

Sekretariat

TLF: 930 11 955 

Epost:
kristin@nce-manufacturing.no

 

Kontakt

Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon!